Co je InspireView?

Moderátorka, novinářka a lektorka komunikace Petra Slancová se v roce 2014 nadchla pro myšlenku vytvořit projekt rozhovorů, které obohacují náš život, inspirují ke změně a odvaze následovat své sny. Spolu s kameramanem Janem Martínkem začali ve svém volném čase natáčet první rozhovory a reportáže z akcí. Začal se psát příběh InspireView.

Od bezdomovce po ředitele

Věříme, že čemu věnujeme pozornost a dáváme tomu svou energii, to v našem životě roste. Proto jsme se rozhodli nabídnout lidem, kteří mají dost negativních informací, které se na ně valí ze všech stran, alternativu. Spojili jsme síly, děláme, co nás baví, co umíme a hlavně, v čem vnímáme smysl.

„Jen příběh se počítá.“

Přinášíme rozhovory se zajímavými lidmi, s lidmi, co mají co říct. Je nám jedno, o jak známého člověka se jedná. Naším hostem může být kdokoliv od bezdomovce po ředitele nadnárodní společnosti. Pokud nás jeho příběh osloví.

Pozitivní. Inspirující. Motivující.

Chceme v lidech probouzet jejich jedinečnost, a proto jsme jedineční i my. Máme svůj styl.  Naše rozhovory nevznikají ve sterilních ateliérech s nákladnými kulisami, ale v místech, která vybírá sám život. Jde nám o originální prostředí spjaté s naším hostem. Nejdůležitější je přitom téma a obsah rozhovoru. A ten by měl splňovat tři atributy: být pozitivní, inspirující a motivující.

„Obsah je pro nás důležitější než forma.“

Proto u našich rozhovorů zažijete uvolněnou atmosféru i drobné technické chybičky, které záměrně ponecháme tak, jak se přihodí. Neboť takový je život. Ale určitě se nesetkáte s agresivními a nepříjemnými redaktory, kompromitujícími záběry a kličkujícími hosty. A jsme přesvědčeni, že si vy, naši milí čtenáři a diváci, od nás odnesete více.

Kdo stojí za InspireView?

Petra Slancová

moderátorka a lektorka Tréninků komunikace

Redaktorka a moderátorka Petra Slancová se v médiích pohybuje od roku 2001. V rádiích a televizi se věnovala publicistice do chvíle, kdy zatoužila dělat věci, které jí naplňují. V roce 2014 proto vytvořila projekt InspireView a v roce 2016 odjela do Indie, kde začala natáčet inspirativní film Ano životu, ano lásce.

Honza Martínek

kameraman, střihač, webař a redaktor

Honza přes 15 let natáčí a stříhá videa pro domácí i nadnárodní reklamní agentury a firmy, předtím se zabýval zvukařinou. Zajímá se o moderní technologie a ve volném čase se věnuje sportu, médiím a knihám. Spolu s Petrou stál u zrodu InspireView.

Honza Kadeřábek

kameraman a režisér dokumentárních filmů

Honza vystudoval režii dokumentárního filmu na FAMU. Externě spolupracuje s Českou televizí, TV Nova a TV Prima jako režisér a kameraman dokumentárních a publicistických pořadů. S Petrou se vydal dvakrát do Indie na natáčení filmu Ano životu, ano lásce.

Tréninky komunikace

Pokud chcete více, než se inspirovat a motivovat rozhovory s našimi zajímavými hosty, navštivte stránky Tréninky komunikace s Petrou. Nemusíte se bát žádných stresujících lekcí, pracujeme s tím, co je ve vás. Myslíme si, že každý vystupuje a působí přesvědčivě, pokud se chová přirozeně. A to se ve vás budeme snažit odhalit.

Objednejte si také svůj trénink!

Důležitým faktorem na cestě za dosažením úspěchů je komunikace. Splňte si své sny. Absolvujte Tréninky komunikace s Petrou.

DOPORUČENÍ REDAKCE

Odebírejte náš Newsletter zdarma

Nová videa, články a akce – buďte vždy informováni jako první! Stačí se zaregistrovat: